Xarxa Social

Amb el suport

Entitat homologada

Ajuntament Barcelona

Amposta Parc

Cátering Cantábrico

Estadístiques

Dades d'avui

Visitants

68

Pàgines vistes

108

Dades d'ahir

Visitants

62

Pàgines vistes

96

Setmana passada

Visitants

652

Pàgines vistes

855

TOTAL des de 2009

Visitants

818981

Pàgines vistes

1474663

Agenda de l'Associació

Partits de la jornada

13 de de març al 19 de de març

FUTBOL SALA

MENUDETS  

 

 

Descansa

 

Arrels D

MENUTS  

 

 

Descansa

 

Arrels A

PREBENJAMÍ  

 

 

Arrels B

 

Jesuïtes Sant Gervasi- Escola infant Jesús "A"

PREBENJAMÍ  

 

 

Arrels A

 

CE La Salle Gracia "A"

BENJAMÍ  

 

 

DE

 

Arrels B

BENJAMÍ  

 

 

Arrels A

 

Fundació Escola Teresianes Ganduxer "B"

PREINFANTIL  

 

 

AEE Institut Montserrat "A"

 

Arrels B

PREINFANTIL  

 

 

Escola Betania-Patmos Fundació "A"

 

Arrels A

INFANTIL FM 

 

 

Arrels A

 

FC Martinenc ( PREINFANTIL FEMENÍ)

INFANTIL  

 

 

Arrels B

 

CEBN (AE Fortaleza) "D"

INFANTIL  

 

 

AEE Institut l'Alzina "A"

 

Arrels A

ALEVI VOLEI  

 

 

Arrels A

 

Jesuïtes Sant Gervasi- Escola infant Jesús "A"

CADET VOLEI  

 

 

AEE Institut Salvador Espriu (FPC CET 10) A

 

Arrels A

 

Últimes Notícies

El Senior A es mante lider tot i l'empat contra el Palleja

FUTBOL SALA

Dilluns, 20 de De Març de 2023

Ensopegada del primer equip de l'Arrels, que va haver de lluitar de valent per sumar un punt contra el Palleja, un equip de la part baixa de la classificacio. Els visitants guanyaven per 2-3, pero dos gols del capita de l'Arrels Eric Serra en l'ultim minut van situar un 4-3 que semblava definitiu, pero el Palleja encara va tenir temps per empatar abans del xiulet final.

Tot i l'empat, l'Arrels es mante lider del grup 2 de la Divisio d'Honor Catalana, amb quatre punts d'avantatge sobre el Frederic Mistral, segon, i sis sobre el Sant Joan Despi, tercer.

Per la seva banda, el Senior B va caure a la pista del CET10 mentre que el Senior C es va endur el derbi del Congres-Indians contra l'Alzina, despres de remuntar el gol dels locals.

Doble victoria en categoria juvenil. El Juvenil A va recuperar el cami de la victoria amb una golejada per 11-4 contra el Linyola. El matx va ser ajustat fins al minut 26, i en el tram final l'Arrels va sentenciar amb cinc gols mes. Per la seva banda, el Juvenil B tambe va guanyar l'AE Sant Andreu, aconseguint la seva sisena victoria consecutiva.

El Cadet A, per la seva banda, va caure per 0-4 a la pista del Vedruna Puigcerda i es cuer de la classificacio.

L'Infantil A va perdre per la minima a casa contra L'Hospitalet Bellsport mentre que l'Infantil B va sumar la tercera victoria consecutiva despres d'imposar-se al Rapid Santa Coloma.

L'Alevi A va empatar amb el Badalona Futsal Iris, el lider, i es mante segon a sis punts, mentre que l'Alevi B va tornar a perdre.

Resultats del cap de setmana
Competicio federada

Senior A 4 - Palleja 4
CET10 3 - Senior B 0
Alzina B 1 - Senior C 2
Juvenil A 11 - Linyola 4
Juvenil B 6 - AE Sant Andreu 3
Cadet A 0 - AEE Vedruna Puigcerda 4
Infantil A 3 - L'Hospitalet Bellsport 4
Infantil B 3 - Rapid Santa Coloma B 2
Alevi A 1 - Badalona Futsal Iris 1
Olimpyc Floresta B 5 - Alevi B 0

El Cadet B tenia jornada de descans.

Competicio escolar
Futbol sala

AEE Alzina 4 - Infantil A 2
Infantil B 1 - Fortaleza 1
Infantil femeni 1 - Martinenc 1
Escola Betania-Patmos 6 - Preinfantil A 0
AEE Montserrat 10 - Preinfantil B 0
La Farigola 8 - Alevi A 7
Menudets A 4 - Institucio Montserrat 2
Menudets C 1 - Menudets B 9

El partit del Menudets D no es va jugar.

El Benjami A, el Prebenjami A i el Prebenjami B tenien els seus partits ajornats.

El Benjami B i el Menuts A tenien jornada de descans.

Voleibol
Salvador Espriu 0 - Cadet 3
Alevi 1 - Escola Infant Jesus 2

Llegir més notícies

 

El Senior A busca recuperar el cami de la victoria

FUTBOL SALA

Dijous, 16 de De Març de 2023

Despres de la derrota de l'ultima jornada, el primer equip de l'Arrels buscara tornar a sumar els tres punts. Ho pot fer contra el Palleja, un equip de la part baixa que va perdre l'ultim partit, pero que venia de sumar cinc partits guanyant. L'equip que entrena Sergi Saldanya, doncs, buscara la victoria per mantenir-se lider del grup 2 de la Divisio d'Honor Catalana i no perdre pistonada.

El Senior B, per la seva banda, visita la pista del CET10, que encadena tres victories seguides, mentre que el Senior C visita l'Alzina, tercer classificat i que no perd un partit des del mes de novembre.

El Juvenil A rep la visita del Linyola, situat en zona de descens, pero a nomes sis punts de l'Arrels, mentre que el Juvenil B buscara allargar la seva bona ratxa davant l'AE Sant Andreu, que no ha sumat ni un punt en aquest 2023.

En categoria cadet, el Cadet A te un partit complicat contra l'AEE Vedruna Puigcerda, mentre que el Cadet B no juga perque te el seu partit ajornat.

L'Infantil A rep L'Hospitalet Bellsport, un rival directe per fugir del descans, mentre que l'Infantil B intentara sumar la tercera victoria consecutiva contra el Rapid Santa Coloma, que encadena tres jornades sense guanyar.

L'Alevi A, per la seva banda, te una oportunitat d'or per retallar distancies amb el lider, ja que rep la seva visita, la del Badalona Futsal Iris, que nomes te sis punts mes que l'Arrels. Mentrestant, l'Alevi B visita la pista de l'Olimpyc Floresta B, que nomes te dos punts menys que l'Arrels i que encadena dues derrotes.

Horaris del cap de setmana
Competicio federada
Dissabte 18/3

12:30H Cadet A - AEE Vedruna Puigcerda
12:45H Alevi A - Badalona Futsal Iris
15:15H Juvenil A - Linyola
20:45H CET10 - Senior B

Diumenge 19/3
10:00H Infantil B - Rapid Santa Coloma B
11:15H Juvenil B - AE Sant Andreu
11:15H Olimpyc Floresta B - Alevi B
12:30H Infantil A - L'Hospitalet Bellsport
16:00H Senior A - Palleja
17:30H AE Alzina B - Senior C

El Cadet B te el seu partit ajornat.

Competicio escolar
Futbol sala
Divendres 17/3

18:00H AEE Alzina - Infantil A
18:30H AEE Montserrat - Preinfantil B
19:00H Escola Betania-Patmos - Preinfantil A

Dissabte 18/3
9:45H Infantil B - Fortaleza
10:45H Infantil femeni - Martinenc
11:00H La Farigola - Alevi A
11:00H Menudets C - Menudets B
12:00H Menudets D - Escola Grevol
12:45H Menudets A - Institucio Montserrat

El Benjami A, el Prebenjami A i el Prebenjami B tenen els seus partits ajornats.

El Benjami B i el Menuts A tenen jornada de descans.

Voleibol
Divendres 17/3

18:00H Salvador Espriu - Cadet

Dissabte18/3
12:45H Alevi - Escola Infant Jesus

Llegir més notícies

 

Derrota per la minima del Senior A, que continua lider

FUTBOL SALA

Dilluns, 13 de De Març de 2023

El primer equip de l'Arrels va perdre per 2-1 la pista del Cornella, que es va avan?ar en el minut 1. Tot i el gol d'Alex Jurado per empatar, els locals es van tornar a avan?ar rapidament i el marcador ja no es va moure. El millor, pero, va ser que el Frederic Mistral, segon classificat, tambe va perdre el seu partit i, per tant, l'Arrels es mante lider amb sis punts d'avantatge.

Tot i avan?ar-se en el marcador, el Senior B va caure golejat per 1-5 a casa contra l'AE Sant Andreu, i veu trencada la seva ratxa positiva de sis jornades sense perdre. Qui si que va guanyar va ser el Senior C, que es va imposar al Menendez y Pelayo per 6-4 despres de sis derrotes.

El Juvenil A no va poder allargar la seva bona ratxa i va perdre per 7-3 a la pista del Club Gracia mentre que el Juvenil B es va imposar per 0-5 a la Fundacio Badalona B.

El Cadet A, per la seva banda, va perdre davant el Futsal Vicenti en un duel directe a la part baixa de la taula mentre que el Cadet B tambe va perdre per 0-8 contra l'Estel Vallseca.

En categoria infantil, l'Infantil A va caure golejat a la pista del CET10 mentre que l'Infantil B va guanyar a l'Olimpyc Floresta i encadena dues victories.

L'Alevi A no va poder passar de l'empat en la seva visita a L'Hospitalet Bellsport mentre que l'Alevi B va perdre contra el Club Gracia i encadena cinc jornades sense guanyar.

Resultats del cap de setmana
Competicio federada

Cornella 2 - Senior A 1
Senior B 1 - AE Sant Andreu 5
Senior C 6 - Menendez y Pelayo B 4
Club Gracia FS 7 - Juvenil A 3
Fundacio Futbol Badalona B 0 - Juvenil B 5
Futsal Vicenti CE 5 - Cadet A 1
Cadet B 0 - Estel Vallseca 8
CET10 11 - Infantil A 1
Olimpyc Floresta 0 - Infantil B 3
L'Hospitalet Bellsport 2 - Alevi A 2
Alevi B 0 - Club Gracia FS 6

Competicio escolar
Futbol sala

La Sedeta 6 - Infantil A 1
Infantil B 2 - Fabra i Coats 4
Fabra i Coats 0 - Infantil femeni 2
Artos Sports Club 2 - Preinfantil A 2
Frederic Mistral 6 - Preinfantil B 4
Benjami A 1 - Escola Taber 4
Benjami B 4 3 - Escola Acacies 2
Prebenjami A 1 - Bac de Roda 11
Prebenjami B 5 - AE Gracia 4
Menuts A 0 - Escola Calderon de la Barca 7
Centre Montserrat -Xavier 4 - Menudets B 15
Menudets C 0 - Fabra i Coats 10
Menudets D 0 - Prosperitat 10

Els partits de l'Alevi A i el Menudets A no es van jugar.

Voleibol
La Sedeta 0 - Cadet 3

L'Alevi tenia jornada de descans.

Llegir més notícies

 

AEFS ARRELS - C/Cardenal Tedeschini, 76-80 - 08027 BarcelonaTel: (+34) 647 177 427Email: aefs.arrels@gmail.com