De dimecres 5 a diumenge 9 de juny celebrem el 36è Trofeu Futbol Sala Arrels, la gran festa de l’AE FS Arrels amb gairebé 50 partits de futbol sala i exhibicions de les nostres seccions de patinatge artístic, vòlei i gimnàtica rítmica.

HORARIS I RESULTATS

DIMECRES 5 DE JUNY

Escola Arrels – Pista 1

17:20 – 18:20 Prebenjamí

ARRELS A 7 – ARRELS B 4

18:25 – 19:20 Benjamí

ARRELS A 4 – ARRELS B 5

19:25 – 19:35 Exhibició de patinatge grup Avançat

19:40 – 20:30 Aleví

ARRELS A 3 – ARRELS B 6

20:35 – 21:30 Cadet FD

ARRELS A 7 – ARRELS B 4

Tennis Meridiana – Pista 2

20:10 – 21:00 Pares

ARRELS A 4 – ARRELS B 2

 

DIJOUS 6 DE JUNY

Escola Arrels – Pista 1

17:15 – 18:05 Menudets

ARRELS E 8 – ARRELS D 5

18:10 – 19:00 Menudets

ARRELS B 4  – ARRELS A 3

19:05 – 19:40 Exhibició de gimnàstica rítmica

19:50 – 20:35 Infantil Escolar

ARRELS A 6 – ARRELS B 5

20:40 – 20:50 Exhibició de patinatge grup Perfeccionament

20:55 – 21:50 Sènior

ARRELS A 9 – ARRELS B 7

 

Tennis Meridiana – Pista 2

17:25 – 18:15 Menuts

ARRELS A 9 – ARRELS B 3

18:20 – 19:05 Cadet Escolar

ARRELS B 5 – ARRELS A 7

19:10 – 20:05 Mares

ARRELS B 2 – ARRELS C 2

20:10 – 21:00 Pares

ARRELS A 3 – ARRELS C 2

DIVENDRES 7 DE JUNY

Escola Arrels – Pista 1

17:10 – 17:45 Promeses I3, I4 i I5

17:50 – 18:00 Exhibició de patinatge grup Iniciació

18:05 – 18:55 Infantil FD

ARRELS B 7 – AE CORET 4

19:00 – 19:50 Prebenjamí

ARRELS A 5 – MONTSANT 4

19:55 – 20:05 Exhibició de patinatge grup Intermig 2

20:10 – 21:00 Infantil FD

ARRELS A  4- AE CORET 0

21:10 – 22:00 Sènior

ARRELS A 5 – ARRELS C 3

 

DISSABTE 8 DE JUNY

Escola Arrels – Pista 1

9:15 – 10:00 Benjamí

ARRELS A 7 – ARRELS C 1

10:05 -10:15 Exhibició de patinatge grup Preiniciació

10:20 – 11:10 Menudets

ARRELS B 2 – BARÇA ESCOLA 5

11:15 – 11:25 Exhibició de patinatge grup Intermig 1

11:30 – 12:20 Benjamí

ARRELS B 7- ARRELS C 9

12:25 – 13:15 Menudets

ARRELS C 5 – ARRELS D 6

13:20 – 14:10 Sènior

ARRELS B 7 – ARRELS C 11

PAUSA PER DINAR

15:45 – 16:30 Aleví

ARRELS B 3 – ARRELS C 1

16:35 – 17:20 Cadet FD

ARRELS A 11 – ARRELS C 6

17:25 – 18:15 Exjugadors – Entrenadors

ARRELS A 8 – ARRELS B 11

18:20 – 19:20 Exhibició de vòlei

19:25 – 20:15 Mares

ARRELS A 3 – ARRELS B 3

20:20 – 21:10 Juvenil

ARRELS A 4 – ALELLA 5

21:15 Finals de xuts a porteria

Tennis Meridiana – Pista 2

09:15 – 10:00 Aleví

ARRELS A 1 – ARRELS C 5

10:05 – 10:55 Menudets

ARRELS C 3 – ARRELS E 4

11:00 – 11:45 Cadet FD

ARRELS B 2 – ARRELS C 7

11:50 – 12:40 Menuts

ARRELS B 7 – BARÇA ESCOLA 5

12:45 – 13:45 Menudets

ARRELS A 0 – BARÇA ESCOLA 14

PAUSA PER DINAR

16:30 – 17:15 Prebenjamí

ARRELS B 4 – MONTSANT 2

17:20 – 18:05 Juvenil

ALELLA 4 – CE MONTSENY 2

18:10 – 18:55 Infantil Escolar

ARRELS A – MONTSANT

19:00 – 19:45 Infantil Escolar

ARRELS B – MONTSANT

19:50 – 20:40 Pares

ARRELS B 1 – ARRELS C 3

GUANYADORS DE LES FINALS DE XUTS A PORTERIA

Prebenjamí A – Joan Vivancos

Prebenjamí B – Max Alastruey

Benjamí A – Liam Vasquez

Benjamí B – Leo Fernández

Benjamí C – Max Ribadas

Prealeví – Leo Pevidal

Aleví Escolar – Arnau

Aleví Federat – Marçal Vivancos

Infantil Escolar – Gerard Rico

Infantil Federat A – David Suescun

Infantil Federat B – Sean Forné

Cadet Escolar A – Eric Megías

Cadet Escolar B –

Cadet Federat A – Pau Mengibar

Cadet Federat B – Lluís Vidal

Cadet Federat C – Nil Mancheño

Juvenil – Ivan Menéndez

Sènior B-C – Adolfo Jiménez

Sènior A – Pol Moreno

DIUMENGE 9 DE JUNY

Escola Arrels – Pista 1

09:15 – 10:00 Cadet Escolar

ARRELS A – MONTSANT

10:05 – 10:55 Juvenil

ARRELS A – CE MONTSENY

10:55 – 11:45 Menuts

ARRELS A – BARÇA ESCOLA

12:00 Cloenda

Tennis Meridiana – Pista 2

09:15 – 10:00 Infantil Federat

ARRELS A – ARRELS B

10:05 – 10:55 Mares

ARRELS A – ARRELS C

10:55 – 11:45 Cadet Escolar

ARRELS B – MONTSANT