Xarxa Social

Amb el suport

Ajuntament Barcelona

Amposta Parc

Cátering Cantábrico

Alfil.be Pº Maragall 251

Entitat homologada

Estadístiques

Dades d'avui

Visitants

44

Pàgines vistes

70

Dades d'ahir

Visitants

107

Pàgines vistes

147

Setmana passada

Visitants

717

Pàgines vistes

975

TOTAL des de 2009

Visitants

700105

Pàgines vistes

1278044

Agenda de l'Associació

Partits de la jornada

10 de juny al 16 de juny

FUTBOL SALA

Jornada de descans

 

Últimes Notícies

JA PODEU VENIR A PROVAR LES NOSTRES ACTIVITATS DE FUTBOL SALA PER FORMAR ELS EQUIPS DE LA PROPERA TEMPORADA!!!

ASSOCIACIÓ

Dilluns, 03 de Juny de 2019

Aquesta setmana hem començat les proves per nois i noies que vulguin formar part dels nostres equips de FUTBOL SALA. Els petits poden provar si l'agrada aquest esport i a partir de 5è de primària per veure si pot formar part dels equips escolars o federats. Parleu amb el nostre coordinador FRAN GARCÍA per saber dies, hores i pista d'entrenament.
Recordem a tots i totes els jugadors i jugadores d'aquesta temporada que teniu que fer la inscripció per la propera temporada ja.
També heu de fer la inscripció per la resta d'activitats esportives i extraescolars el més aviat possible o us podeu quedar sense plaça.


Llegir més notícies

 

INFORMACIÓ A LES FAMÍLIES QUE HEU DEMANAT AJUDA CAMPANYA D'ESTIU 2019!!!

CAMPUS

Divendres, 31 de Maig de 2019

Aquest és el comunicat que hem rebut per informar a tots els interessats i interessades de les AJUDES MUNICIPAL CAMPANYA ESTIU 2019:

Benvolgudes i benvolguts,
Per motius tècnics de l'aplicació informàtica de la Campanya de Vacances d'Estiu, ens ha estat del tot impossible generar, dins del termini establert (30-05-2019), els llistats provisionals de les sol·licituds d’ajuts econòmics atorgats i denegats.
Tan bon punt estigui resolta aquesta incidència, us els farem arribar i posteriorment iniciarem la tramesa dels SMS, informant del resultat a la ciutadania. Aquesta tindrà 10 dies hàbils des d'aquest enviament per fer les possibles al·legacions.

Us demanem que feu extensiva aquesta informació als vostres professionals i a la ciutadania que us té com a referent prioritari.

Sentim molt les conseqüències que aquesta situació hagi pogut provocar.

Ben cordialment,

Barcelona, 30 de maig de 2019

DEPARTAMENT DE PROMOCIÓ DE LA INFÀNCIA

CAMPANYA DE VACANCES D' ESTIU 2019

Llegir més notícies

 

AVUI COMENÇA EL NOSTRE 33 TROFEU FUTBOL SALA ARRELS!!!

ASSOCIACIÓ

Dimecres, 29 de Maig de 2019

Avui dimecres 29 i fins el diumenge 2 de juny es celebrarà al pati de l'Escola Arrels i a la pista de futbol sala del Tennis Canòdrom la 33 edició del nostre TROFEU TRIANGULAR DE FUTBOL SALA que va començar en el 1987 amb pocs partits i ara estem per més de QUARANTA partits de diferents categories des de P-4 fins pares i mares de la nostra Associació. l'ambient que es respira durant i després dels partits és de felicitats, alegria i poder gaudir d'aquest esport viu, ràpid i vistós.
També tenim exhibicions dels nostres esportistes de PATINATGE ARTÍSTIC i de GIMNÀSTICA RÍTMICA.
Si voleu passat una bona estona distreta i divertida, us esperem al pati de l'ESCOLA ARRELS I PISTA 2!!!

PISTA 1
DIMECRES 29 DE MAIG
HORA CATEGORIA
17:20- 18:20 Menudets: ARRELS "A" - ARRELS "B" 8 - 8
18:25- 19:20 Cadet: ARRELS "A" - ARRELS "B" 4 - 6
19:25- 19:30 Exhibició de patinatge 6è i ESO
19:35- 20:30 Mares: ARRELS "A" - ARRELS "B" 2 - 5
20:35-21:30 Pares: ARRELS "A" - ARRELS "C" 14 - 2

DIJOUS 30 DE MAIG
HORA CATEGORIA
17:20- 18:15 Prebenjamíns: ARRELS "A" - ARRELS "B" 5 - 8
18:20- 19:10 Aleví: ARRELS "A" - ARRELS "B" 3 - 4
19:15- 20:05 Benjamins: ARRELS "C" - ARRELS "D" 4 - 4
20:10-21:00 Juvenil: ARRELS "A" - ARRELS "B" 8 - 7
21:05- 21:50 Sènior: ARRELS "A" - ARRELS "B" 6 - 9

PISTA 2
DIJOUS 30 DE MAIG
HORA CATEGORIA
17:15 - 18:00 Menuts: ARRELS "A" - ARRELS "B" 7 - 6
18:10 - 19:00 Benjamins: ARRELS "A" - ARRELS "B" 2 - 9
19:05 - 19:55 Mares: ARRELS "A" - ARRELS "C"
20:00 - 20:50 Pares: ARRELS "B" - ARRELS "C" 0 - 7
20:55 - 21:40 Juvenil-Junior: ARRELS "A" - ARRELS "B" 8 - 8

PISTA 1
DIVENDRES 31 DE MAIG
HORA CATEGORIA
17:10- 17:45 Promeses P-4 i P-5:ARRELS "G"- ARRELS "B" 2 - 5
17:50- 18:00 Gimnàstica rítmica
18:05- 18:10 Exhibició de patinatge: petits
18:15- 19:00 Menudets: ARRELS "A" - CALDERÓN B 10 - 6
19:05- 19:15 Gimnàstica rítmica
19:20- 20:05 Senior-Juv. femení: ARRELS "A" - ARRELS "B" 5 - 5
20:10-20:20 Exhibició de patinatge: 4t i 5è
20:25-21:15 Aleví: ARRELS "B" - C. SANT MIQUEL 1 - 6
21:20- 22:05 Sènior: ARRELS "A" - EXJUGADORS 12 - 8

PISTA 2
DIVENDRES 31 DE MAIG
HORA CATEGORIA
17:10- 17:45 patinatge
17:50- 18:00 patinatge
18:05- 18:10 patinatge
18:15- 19:00 patinatge
19:05- 19:15 patinatge
19:20- 20:05 patinatge
20:00- 20:45 Prebenjamins: ARRELS "B" - ARRELS "C" 4 - 4
20:50- 21:40 Juvenil-Júnior: ARRELS "A" - FCO. DE GOYA 1 - 4

PISTA 1
DISSABTE 1 DE JUNY
HORA CATEGORIA
09:15- 10:00 Pares: ARRELS "A" - ARRELS "B" 5 - 5
10:05- 10:50 Menuts: ARRELS "A" - C. SANT MIQUEL 4 - 8
10:55- 11:45 Sènior-Juv Femení:ARRELS "B" - ARRELS "A" 4 - 3
11:55- 12:50 Noies exhibició: ARRELS "A" - ARRELS "B"
13:00- 13:55 Menuts: ARRELS "B" - C. SANT MIQUEL 8 - 6
14:00 - 16:00 DINAR
16:15- 17:05 Menudets: ARRELS "B" - C. CALDERON B 3 - 7
17:10- 17:55 Juvenil-Júnior: ARRELS "B" - FCO. DE GOYA 4 - 3
18:00- 18:10 Exhibició de patinatge 3r
18:15- 19:00 Benjamí: ARRELS "A" - ACCIÓ SANT MARTÍ 11 - 4
19:10 - 19:55 Infantil: ARRELS "A" - ARRELS "B" 4 - 5
20:00- 20:50 Benjamí: ARRELS "B" - ACCIÓ SANT MARTÍ 13 - 8
21:00 FINAL DE XUTS A PORTA

PISTA 2
DISSABTE 1 DE JUNY
HORA CATEGORIA
09:15- 10:00 Exjugadors
10:05- 10:50 Mares: ARRELS "B" - ARRELS "C"
10:55- 11:45 Aleví: ARRELS "A" - C.SANT MIQUEL 1 - 2
11:55- 12:50 Sènior ARRELS "B" - EXJUGADORS 9 - 6
13:00- 13:55 Sènior-Juv Femení:ARRELS "A" - NP
14:00 - 16:00 DINAR
16:10- 16:55 Benjamí: ARRELS "C" - EFS PROSPERITAT 1 - 10
17:00- 17:45 Cadet: ARRELS "B" - EFS PROSPERITAT 4 - 1
17:50- 18:35 Juvenils: ARRELS "A" - ARRELS "C" 5 - 4
18:40- 19:25 Benjamí: ARRELS "D" - EFS PROSPERITAT 3 - 3
19:30- 20:15 Cadet: ARRELS "A" -EFS PROSPERITAT 3 - 0

PISTA 2
DIUMENGE 2 DE JUNY
HORA CATEGORIA
09:30- 10:20 Exjugadors: ARRELS "C" - ARRELS "D"
10:25- 11:15 Exjugadors: ARRELS "A" - ARRELS "B"
11:20- 12:05 Infantil: ARRELS "B" - ARRELS "C" 4 - 2

PISTA 1
DIUMENGE 2 DE JUNY
HORA CATEGORIA
09:30- 10:20 Infantil: ARRELS "A" - ARRELS "C" 7 - 8
10:25- 11:15 Prebenjamins: ARRELS "A" - ARRELS "C" 2 - 5
11:20- 12:05 Juvenil: ARRELS "B" - ARRELS "C" 11 - 10
12:15 DESFILADA I CLOENDA












Llegir més notícies

 

AEFS ARRELS - C/Cardenal Tedeschini, 76-80 - 08027 BarcelonaTel: (+34) 647 177 427Email: aefs.arrels@gmail.com